Ruční digitální tvrdoměr na gumu HDD-2

Fotogalerie: Ruční digitální tvrdoměr na gumu HDD-2
Další obrázky:
Fotogalerie: Ruční digitální tvrdoměr na gumu HDD-2 Fotogalerie: Ruční digitální tvrdoměr na gumu HDD-2
Výrobce HILDEBRAND
Objednací číslo  
Kategorie DIGITÁLNÍ
Cena: Dotaz


Ruční digitální tvrdoměr na gumu HDD-2 vyhovuje normám ISO/ DIN/ ASTM, dodává se se stupnicí SHORE A/ D/ C/ B/ D0/ 0/ 00/ Asker C, rozlišení 0.1SHORE, přesnost +/-0.5SHORE, paměť maximální hodnoty, volitelná doba měření 1-99sekund, RS232 výstup na počítač, bateriové napájení, možnost upevnění na stojan, dodává se v plastové krabičce s kalibračním protokolem výrobce, spolupracuje se software HilMeasure.

 

SOFTWARE HilMeasure slouží k tabulkovému a grafickému zobrazení naměřených hodnot tvrdosti na monitoru počítače, tolerance, statistika, uložení dat do souborů na hard disku, tisk protokolu.

 


Tvrdost, Měření tvrdosti, Tvrdoměr, Tvrdoměry, Durometr, Tvrdost kovu, Tvrdost kovů, Tvrdost gumy, Tvrdoměry na gumu pryž, Tvrdost pryže a plastu, Tvrdost plastů, Shore, Shore metr, Shoremetr, IRHD, Vickers, Rockwell, Super Rockwell, Brinell, Leeb,
Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím