Nacházíte se na: Úvodní strana » SILOMĚRY » DIGITÁLNÍ

SILOMĚRY » DIGITÁLNÍ

Skoč na navigaci


Počet produktů: 16 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Digitální siloměr SHITO model STO (FP)
Digitální siloměr model STO (FP), měří sílu v tahu i v tlaku, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť maximální tahové nebo tlakové síly, bateriové napájení, lze upevnit na stojan.
Digitální siloměr SHITO model FS
Digitální siloměr SHITO model FS pro měření tahové i tlakové síly, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť maximální hodnoty, vložení tolerancí, bateriové napájení, RS232 výstup, robustní provedení.
Digitální siloměr SHITO model FSE
Digitální siloměr SHITO model FSE s externím snímačem síly pro měření tahové i tlakové síly, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť max.hodnoty, bateriové napájení, RS232 výstup.
Digitální siloměr SHITO model FG
Digitální siloměr SHITO model FG pro měření tahové i tlakové síly, přesnost +/-0.25% z rozsahu, paměť max.hodnoty, paměť pro 1000 hodnot, bateriové napájení, možno upevnit na stojan, RS232 výstup.
Digitální siloměr SHITO model FGE
Digitální siloměr SHITO model FGE s externím snímačem síly pro měření tahové i tlakové síly, přesnost +/-0.25% z rozsahu, paměť max.hodnoty, paměť pro 1000 hodnot, bateriové napájení, RS232 výstup.
Digitální siloměry MECMESIN model CFG
Digitální siloměry model CFG, měří tah i tlak, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť maximální síly v tahu i v tlaku, bateriové napájení, řada rozsahů měření.
Digitální siloměr BFG s datovým výstupem
Digitální siloměr BFG s datovým výstupem měří tahovou i tlakovou sílu, přesnost +/-0.25% z rozsahu, paměť maximální hodnoty, bateriové napájení, RS232 výstup na počítač.
Digitální siloměr MECMESIN model AFG
Digitální siloměr model AFG měří tah i tlak, přesnost +/-0.1% z rozsahu, paměť max. hodnoty, bateriové napájení, paměť pro 500 hodnot, RS232 výstup na počítač, externí snímače síly a momentu.
Počet produktů: 16 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Akční nabídka
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím