Nacházíte se na: Úvodní strana » ENDOSKOPY » ZDROJE SVĚTLA

ENDOSKOPY » ZDROJE SVĚTLA

Skoč na navigaci


Počet produktů: 9 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Bateriový zdroj světla model AMPER
Bateriový zdroj světla model AMPER pro pevné a ohebné endoskopy, obsahuje žárovku, bez regulace jasu, hliníkový kryt, napájení z tužkových baterií AA.
Bateriový zdroj světla model LED
Bateriový zdroj světla model LED pro pevné a ohebné endoskopy, obsahuje vysoce svítivé LED diody, plynulá regulace jasu, robustní hliníkový kryt, vestavěný akumulátor.
Stolní zdroj světla FX4000-LED s LED diodami
Stolní zdroj světla FX4000-LED s vysoce svítivými LED diodami pro pevné a ohebné endoskopy, plynulá regulace jasu, možnost použití barevných filtrů.
Stolní zdroj světla FX6000-LED s LED diodami
Stolní zdroj světla FX6000-LED s vysoce svítivými LED diodami pro pevné a ohebné endoskopy, plynulá regulace jasu.
Stolní xenonový zdroj světla model 180X
Stolní xenonový zdroj světla model 180X pro pevné a ohebné endoskopy, plynulá regulace jasu, plastový kryt, síťové napájení 230V/50Hz, výkon 180W.
Stolní xenonový zdroj světla model 300X
Stolní xenonový zdroj světla model 300X pro pevné a ohebné endoskopy, plynulá regulace jasu, plastový kryt, síťové napájení 230V/50Hz, výkon 300W.
Světlovodný kabel STANDARDNÍ
Světlovodný kabel STANDARDNÍ s přímým výstupem světla, slouží k propojení zdroje světla s pevným nebo ohebným endoskopem, délka 1.8 metru, kabel je plně ohebný.
Světlovodný kabel STANDARDNÍ - KOLMÝ
Světlovodný kabel STANDARDNÍ - KOLMÝ s kolmým výstupem světla, slouží k propojení zdroje světla s pevným nebo ohebným endoskopem, délka 1.8 metru, kabel je plně ohebný.
Počet produktů: 9 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím