KALIBRAČNÍ SYSTÉMY PRO MOM.KLÍČE A ŠROUBOVÁKY

Skoč na navigaci


Počet produktů: 22 | Počet stránek 3
Strana: 1 | 2 | 3


Digitální přístroj na kalibraci šroubováků model HP
Digitální přístroj na kalibraci momentových klíčů a šroubováků model HP, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 100 hodnot, statistika, bateriové napájení.
Digitální přístroj na kalibraci momentových klíčů PADDY-P
Digitální přístroj na kontrolu momentových klíčů a momentových šroubováků PADDY-P měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-0.5% z rozsahu, bateriové napájení, USB výstup.
Digitální přístroj na kalibraci momentových klíčů PADDY-S
Digitální přístroj na kontrolu momentových klíčů a momentových šroubováků PADDY-S, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-0.5% z rozsahu, bateriové napájení, paměť pro 2094 hodnot, USB výstup.
BTR digitální přístroj na kalibraci momentových klíčů
BTR digitální přístroj na kalibraci momentových klíčů a momentových šroubováků měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-0.2% z rozsahu (10-100%), bateriové nebo síťové napájení.
ATC-BTR digitální systém na kalibraci momentových klíčů
ATC-BTR digitální systém na kalibraci momentových klíčů měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-0.2% z rozsahu (10-100%), bateriové nebo síťové napájení, lože s ručním ovládáním.
Digitální přístroj na kalibraci šroubováků CD-10M/100M
Digitální přístroj na kontrolu momentových šroubováků CD-10M/100M, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 800 hodnot, tolerance, statistika, USB výstup.
Digitální přístroj na kalibraci šroubováků DI-9M-08/8
Digitální přístroj na kontrolu momentových šroubováků DI-9M-08/8, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 800 hodnot, tolerance, statistika, USB výstup.
Digitální přístroj na kalibraci momentových klíčů DI-11
Digitální přístroj na kontrolu momentových šroubováků a momentových klíčů DI-11, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 800 hodnot, tolerance, statistika, USB výstup.
Počet produktů: 22 | Počet stránek 3
Strana: 1 | 2 | 3


Akční nabídka
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím