MĚŘENÍ DYNAMICKÉHO A PULSNÍHO MOMENTU » SNÍMAČE KROUTÍCÍHO MOMENTU

Skoč na navigaci

Počet produktů: 8 | Počet stránek 1


Snímač rotačního momentu model THM
Snímač rotačního momentu model THM je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model THB
Snímače rotačního momentu model THB jsou vhodné pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TH
Snímač rotačního momentu model TH je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model THA (moment+úhel)
Snímač rotačního momentu model THA (moment+úhel) je vhodný pro měření dynam. nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model TQ
Snímače rotačního momentu model TQ jsou vhodné pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ČTYŘHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model TQA (moment+úhel)
Snímače rotačního momentu model TQA (moment+úhel) jsou vhodné pro měření dynam. nebo pulsního kroutícího momentu, typ ČTYŘHRAN, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TR
Snímač rotačního momentu model TR je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ HŘÍDEL, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TRA (moment+úhel)
Snímač rotačního momentu model TRA (moment+úhel) je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ HŘÍDEL, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.


Akční nabídka
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím