MĚŘENÍ DYNAMICKÉHO A PULSNÍHO MOMENTU » ZOBRAZOVACÍ JEDNOTKY (ELEKTRONIKA)

Skoč na navigaci

Počet produktů: 4 | Počet stránek 1


Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro moment / úhel / síla
Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro současné měření kroutícího momentu / úhlu (otáček za minutu) / síly je univerzální měřící systém vhodný i pro měření dynamického kroutícího momentu.
Digitální zobrazovací jednotka DT
Digitální zobrazovací jednotka DT je určena k připojení externích snímačů kroutícího momentu nebo snímačů síly (tenzometrů), vhodná pro měření dynamického a pulsního momentu nebo síly.
Přepínací jednotka DT-SWITCH BOX
Přepínací jednotka DT-SWITCH BOX slouží k ručnímu nebo dálkovému přepínaní až tří snímačů kroutícího momentu nebo kroutícího momentu a úhlu. Připojuje se k digitální zobrazovací jednotce DT.
Panelové digitální měřidlo VALUE VIEW
Panelové digitální měřidlo VALUE VIEW je určeno k připojení externích snímačů kroutícího momentu, paměť maximální hodnoty, rychlost měření 50 hodnot/sec.


Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím