MĚŘENÍ PEEL TEST A KOEFICIENTU TŘENÍ

Skoč na navigaci


Počet produktů: 5 | Počet stránek 1


FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření
DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.
FPT-H1-i systém na PEEL testy a měření koeficientu tření
FPT-H1-i system na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální počítačem řízený lehce programovatelný systém.
MULTITEST 2.5-d zařízení na PEEL testy a měření koeficientu tření
MULTITEST 2.5-d zařízení na provádění PEEL testů, koeficientu tření, testů roztržením a dalších zkoušek podobného typu. Jednoduchá obsluha, ruční ovládání, grafické zobrazení zkoušky.
MULTITEST 2.5-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření
MULTITEST 2.5-xt přístroj s barevným ovládacím panelem na provádění PEEL testů, koeficientu tření, testů roztržením a dalších zkoušek. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.
MULTITEST 2.5-i system na PEEL testy a měření koeficientu tření
MULTITEST 2.5-i počítačem řízený system na provádění PEEL testů, koeficientu tření, testů roztržením a dalších typů zkoušek. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření, vytváření programů.


Akční nabídka
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím