Manuální zkušební systém momentu a síly model CRC

Fotogalerie: Manuální zkušební systém momentu a síly model CRC
Další obrázky:
Fotogalerie: Manuální zkušební systém momentu a síly model CRC Fotogalerie: Manuální zkušební systém momentu a síly model CRC Fotogalerie: Manuální zkušební systém momentu a síly model CRC Fotogalerie: Manuální zkušební systém momentu a síly model CRC
Výrobce MECMESIN
Objednací číslo  
Kategorie MĚŘICÍ SYSTÉMY KROUTÍCÍHO MOMENTU
Cena: Dotaz


Manuální digitální zkušební systém kroutícího momentu a síly model CRC, měří moment vpravo i vlevo a přítlačnou sílu, měřící rozsah momentu +/-10Nm, měřící rozsah síly +/-500N, celková přesnost zkušebního systému +/-1% z rozsahu, rychlost měření volitelná 80 až 5000Hz (lze měřit i dynamický moment a sílu), paměť pro 500 hodnot, zobrazení maximální hodnoty kroutícího momentu a síly, tolerance, optická a akustická signalizace OK/NOK, RS232 výstup na počítač, bateriové napájení, signalizace přetížení, robustní provedení, spolupracuje se software DATAPLOT a EMPEROR-LITE.

 

Na přání dodáme zkušební systém s kalibračním protokolem Českého metrologického institutu (ČMI).

 

Podrobný prospekt ZDE.

 

Prospekt software EMPEROR LITE.

 

Použití:

Jde o speciální zkušební systém pro současné měření přítlačné síly a otevíracího momentu při zkoušení uzávěrů lahví a lékovek s bezpečnostním dětským uzávěrem typu CRC. Doplňkový software vykreslí graf otevírací moment/čas nebo přítlačná síla/čas. CRC zkušební systém je určen k provádění zkoušek dle norem: ASTM D3472-97, ASTM D3475-97, ASTM D3810-97, ASTM D3968-97, ISO 8317.


Otáčivý moment, Zavírací moment, Otevírací moment, Otvírací moment, Kontrola zavírací síly, Kontrola otevírací síly, Zjištění otvírací síly, Kontrola uzávěrů lékovek, Kontrola uzávěrů lahví, Kontrola uzavření víček, Kroutící moment, Přítlačná síla, úhel natočení nebo otočení,
Akční nabídka
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím