Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO

Fotogalerie: Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO
Další obrázky:
Fotogalerie: Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO Fotogalerie: Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO Fotogalerie: Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO Fotogalerie: Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO Fotogalerie: Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO Fotogalerie: Manuální zkušební systémy kroutícího momentu TORNADO


Manuální digitální zkušební systém kroutícího momentu model TORNADO, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-0.5% z rozsahu, rychlost měření volitelná 80 až 2000Hz (lze měřit i dynamický moment), paměť pro 500 hodnot, zobrazení maximální hodnoty, lze zobrazit hodnotu prvního a druhého maxima u Tamper-Evident bezpečnostních uzávěrů, tolerance, optická a akustická signalizace OK/NOK, RS232 výstup na počítač nebo tiskárnu, bateriové napájení, signalizace přetížení, robustní provedení, spolupracuje se software DATASTAT nebo EMPEROR-LITE.

 

Na přání dodáme zkušební systém s kalibračním protokolem Českého metrologického institutu (ČMI).

 

Podrobný prospekt ZDE.

 

Prospekt software EMPEROR LITE.

 

Použití:
Zkušební systém se používá především při měření zavíracího nebo otevíracího momentu uzávěrů lahví, víček a lékovek. Dále se používá při měření kroutícího momentu v průmyslu a strojírenství.


Technická specifikace

Obj.číslo Rozsah Rozlišení Cena bez DPH
TORNADO 1.5 +/-1.5Nm 0.0005Nm Dotaz
TORNADO 3 +/-3Nm 0.001Nm Dotaz
TORNADO 6 +/-6Nm 0.002Nm Dotaz
TORNADO 10 +/-10Nm 0.002Nm Dotaz
Otáčivý moment, Zavírací moment, Otevírací moment, Otvírací moment, Kontrola zavírací síly, Kontrola otevírací síly, Zjištění otvírací síly, Kontrola uzávěrů lékovek, Kontrola uzávěrů lahví, Kontrola uzavření víček, Kroutící moment, Přítlačná síla, úhel natočení nebo otočení,
Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím