Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG

Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG
Další obrázky:
Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG/ BFG
Výrobce MECMESIN
Objednací číslo  
Kategorie MĚŘICÍ SYSTÉMY SÍLY - TRHAČKY
Cena: Dotaz


Trhací stroj model MULTITEST 1-d s digitálním siloměrem AFG nebo BFG, maximální síla 1000N, posuv příčníku plynule regulovatelný 1-1000mm/min, digitální měření posuvu s rozlišením 0.01mm, funkce: ruční řízení / jeden cyklus / cyklování, zobrazení posuvu a rychlosti na displeji, možnost ovládání ze siloměru AFG, stavitelný horní a dolní doraz, výstup na počítač, lze upevnit siloměry MECMESIN model AFG a BFG, možnost činnosti v horizontální poloze. Maximální posuv 1000mm.

 

Stojan spolupracuje se software EMPEROR LITE. Bližší popis viz. SOFTWARE. Možnost zobrazení grafu síla/čas nebo síla/délka.

 

Podrobný prospekt ZDE.

 

Prospekt software EMPEROR LITE.

 

Použití:

Hlavní výhodou je plynulý posuv, který nelze zajistit při použití manuálního stojanu. Motorický stojan se používá při zkouškách v tahu nebo v tlaku a při měření pružin. K roztržení nebo stlačení materiálů v potravinářském, obalovém, farmaceutickém nebo chemickém průmyslu. Ke zkoušce lepeného spoje, testování pružin, peel testům (tj. zkoušky odtržením) a k všeobecným zkouškám tahovou nebo tlakovou silou ve strojírenství.

 


Trhačka, Trhačky, Zkouška pružin, Testování pružin, Test pružin, Měření pružin, Zkoušení pružin, Trhací zkouška, Zkouška, Testovací přístroj, Zkoušení zkrutných pružin, Zkoušecí testovací rám, Zkušební rám, Zkušební stojan, Zkouška tahem, tlakem, ohybem, krutem, Trhací stroj,
Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím