MOMENTOVÉ KLÍČE » DIGITÁLNÍ

Skoč na navigaci


Počet produktů: 16 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Digitální momentový klíč model PRO
Digitální momentový klíč model PRO, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-1%, bateriové napájení, paměť pro 2094 hodnot, USB výstup na počítač, funkce: MAXIMUM, PRESET, TOLERANCE.
Digitální momentový klíč model SUPER
Digitální momentový klíč model SUPER, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-1%, bateriové napájení, paměť pro 2094 hodnot, USB výstup na počítač, funkce: MAXIMUM, 99x PRESET, TOLERANCE.
Digitální momentový klíč model 730D
Digitální momentový klíč model 730D, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-2%, paměť pro 7500 hodnot, USB výstup, bateriové napájení, neobsahuje výměnnou hlavici.
Digitální momentový klíč model 730DR
Digitální momentový klíč model 730D, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-2%, paměť pro 7500 hodnot, USB výstup, bateriové napájení, obsahuje výměnnou hlavici typ ráčna.
Digitální momentové klíče model 712R
Digitální momentové klíče model 712R, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-1%, USB výstup na počítač, bateriové napájení, obsahuje výměnnou hlavici typ ráčna.
Digitální momentové klíče model CPT
Digitální momentový klíč model CPT, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-3%, paměť pro 50 hodnot, optická signalizace OK/NOK, tolerance, bateriové napájení.
Digitální momentové klíče model CEM3
Digitální momentové klíče model CEM3, měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-1%, paměť pro 999 hodnot, RS232 výstup na počítač, bateriové napájení, obsahuje výměnnou hlavici QH.
Digitální momentové klíče model CEM3-BTS/BTD (Bluetooth)
Digitální momentové klíče model CEM3-BTS/BTD (Bluetooth), měří moment vpravo i vlevo, přesnost +/-1%, paměť pro 999 hodnot, signalizace OK/NOK, bezdrátový výstup na počítač.
Počet produktů: 16 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím