Nacházíte se na: Úvodní strana » ENDOSKOPY » OHEBNÉ

ENDOSKOPY » OHEBNÉ

Skoč na navigaci


Počet produktů: 9 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Přenosný ohebný endoskop model MFE
Přenosný ohebný endoskop model MFE s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou, průměr 6.0mm, různé délky, plynule regulovatelné osvětlení, USB výstup.
Ohebný fibroskop model FM FLEX
Ohebný endoskop (fibroskop) model FM FLEX, je univerzální ohebný endoskop bez možnosti nebo s možností vychýlení konce ve dvou směrech, ekonomické provedení.
Ohebný fibroskop model FM FLEX SET
Ohebný endoskop (fibroskop) model FM FLEX SET, je univerzální ohebný endoskop bez možnosti nebo s možností vychýlení konce ve dvou směrech, ekonomické provedení.
Ohebné endoskopy model MICRENDO FIBERSCOPE
Ohebné endoskopy (fibroskopy) model MICRENDO FIBERSCOPE, jsou určeny pro použití v nejmenších otvorech, endoskopy s průměrem větším než 1.0mm lze dodat se směrem paprsku kolmo.
Ohebný endoskop model MICRENDO PENCIL PROBE
Ohebný endoskop (fibroskop) model MICRENDO PENCIL PROBE, je určen pro použití v nejmenších otvorech, obsahuje rukojeť pro lepší uchopení endoskopu.
Ohebný fibroskop model FLEXILUX FIBERSCOPE
Ohebný endoskop (fibroskop) model FLEXILUX FIBERSCOPE je univerzální ohebný endoskop s možností vychýlení konce ve dvou nebo ve čtyřech směrech.
Ohebný fibroskop model FLEXILUX ECO FIBERSCOPE
Ohebný endoskop (fibroskop) model FLEXILUX ECO FIBERSCOPE je univerzální ohebný endoskop s možností vychýlení konce ve dvou nebo ve čtyřech směrech.
Ohebné endoskopy model FLEXI VIDEOSCOPE
Ohebné endoskopy (fibroskopy) model FLEXI VIDEOSCOPE jsou univerzální ohebné endoskopy s možností vychýlení konce ve čtyřech směrech, obsahuje barevnou CCD kameru.
Počet produktů: 9 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím