PNEUMATICKÉ UTAHOVÁKY » TOHNICHI

Skoč na navigaci


Počet produktů: 7 | Počet stránek 1


Pneumatický utahovák model A / AC
Pneumatický utahovák A / AC je pneumatický motor upevněný na momentovém klíči (nejprve se provede předutažení pneumatickým motorem a pak ruční dotažení momentovým klíčem.
Pneumatické utahováky model ALS / ACLS
Pneumatický šroubovák ALS / ACLS je pneumatický motor upevněný na momentovém klíči (nejprve se provede předutažení pneumatickým motorem a pak ruční dotažení momentovým klíčem.
Pneumatický utahovák model U / UR
Pneumatické utahováky U / UR utahují vpravo (model U) nebo v obou směrech (model UR), přesnost +/-5%, tlak 0.5 až 0.6MPa, robustní provedení.
Pneumatická utahovačka model AUR / AURLS
Pneumatická utahovačka AUR / AURLS utahuje vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.5MPa, robustní provedení, jednoduché nastavení momentu, pistolová rukojeť, lze dodat i s limitním spínačem.
Pneumatický utahovák model AS
Pneumatický utahovák (pneumatický šroubovák) model AS utahuje vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.5 až 0.6MPa, robustní provedení, plně automatický úhlový utahovák.
Pneumatické utahovačky model AP
Pneumatické šroubováky AP utahují vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.5MPa, pistolová rukojeť, robustní provedení, vhodné pro utahování velkých šroubů.
Pneumatické utahováky model MG / ME / MF / MC
Pneumatické utahováky MG / ME / MF / MC se používají do sestavy vícenásobných utahovacích jednotek, utahují vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.4 nebo 0.5MPa, prostorově velmi úsporné provedení.


Akční nabídka
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím