TVRDOMĚRY » NA GUMU A PRYŽ » PŘÍSLUŠENSTVÍ

Skoč na navigaci


Počet produktů: 7 | Počet stránek 1


Ruční stojánek pro Shore A a C
Ruční stojánek pro Shore A a C slouží ke zpřesnění měření tvrdoměry se stupnicí Shore A a C. Lze k němu připojit ruční analogové a digitální tvrdoměry Shore A a C.
Ruční stojánek pro Shore D
Ruční stojánek pro Shore D slouží ke zpřesnění měření tvrdoměry se stupnicí Shore D. Lze k němu připojit ruční analogové a digitální tvrdoměry Shore D.
Sada gumových etalonů SHORE
Sada gumových etalonů SHORE slouží k rychlé kontrole tvrdoměrů na gumu, sada obsahuje etalony 30/ 40/ 50/ 60/ 70/ 80/ 90 SHORE A nebo etalony 60/ 75/ 85 SHORE D.
Sada ocelových kalibračních měrek
Sada ocelových kalibračních měrek slouží k seřízení nebo kontrole tvrdoměru na gumu se stupnicí SHORE A nebo SHORE D, sada obsahuje měrky hodnoty 20/ 40/ 60/ 80 SHORE a plnou kalibrační měrku.
Sada gumových etalonů IRHD N
Sada gumových etalonů IRHD N slouží k rychlé kontrole tvrdoměrů na gumu, etalony jsou vyrobeny z kvalitní pryže, sada obsahuje etalony 30/ 40/ 50/ 60/ 70/ 80/ 90 IRHD N.
Sada gumových etalonů IRHD MICRO
Sada gumových etalonů IRHD MICRO slouží k rychlé kontrole tvrdoměrů na gumu, etalony jsou vyrobeny z kvalitní pryže, sada obsahuje etalony 40/ 50/ 60/ 70/ 80/ 90 IRHD MICRO.
Kalibrátor model RC-1
Kalibrátor RC-1ke kontrole a seřízení ručních analogových nebo digitálních tvrdoměrů na gumu, součástí dodávky jsou potřebná závaží pro stupnice tvrdosti SHORE A/ B/ C/ D/ D0/ O.


Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím