ZOBRAZOVACÍ JEDNOTKY SÍLY A MOMENTU » RUČNÍ

Skoč na navigaci


Počet produktů: 4 | Počet stránek 1


Ruční digitální zobrazovací jednotka PDN-10
Ruční digitální zobrazovací jednotka PDN-10 pro připojení externích snímačů síly nebo kroutícího momentu, paměť max. hodnoty, bateriové napájení, paměť pro 500 hodnot, RS232 výstup.
Ruční digitální zobrazovací jednotka PDN-20
Ruční digitální zobrazovací jednotka PDN-20 pro připojení externích snímačů síly nebo kroutícího momentu, paměť max. hodnoty, bateriové napájení, paměť pro 500 hodnot, USB výstup.
Ruční digitální zobrazovací jednotka model STAR
Ruční digitální zobrazovací jednotka STAR je určena k připojení externích snímačů síly (tenzometrů) nebo snímačů kroutícího momentu, rozlišení až 1:10000, paměť max. hodnoty, USB výstup.
Ruční digitální zobrazovací jednotka AFTI
Ruční digitální zobrazovací jednotka AFTI je určena k připojení externích snímačů síly (tenzometrů) nebo snímačů kroutícího momentu, rozlišení 1:5000, paměť max. hodnoty, RS232 výstup.


Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím