MOMENTOVÉ KLÍČE » S LIMITNÍM SPÍNAČEM / BEZDRÁTOVÝ PŘENOS

Skoč na navigaci


Počet produktů: 4 | Počet stránek 1


Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FH256 (2.4GHz)
Momentové klíče s limitním spínačem a bezdrátovým přenosem signálu typ FH256 (2.4GHz) umožňují jednoznačnou signalizaci okamžiku "kliknutí" momentového klíče.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FMA (900MHz)
Momentové klíče s limitním spínačem a bezdrátovým přenosem signálu typ FMA (900MHz) umožňují jednoznačnou signalizaci okamžiku "kliknutí" momentového klíče.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHDS256
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHDS256 umožňují odeslání hodnoty utahovacího momentu v Nm (Newton*metr) v okamžiku "kliknutí" momentového klíče do počítače.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHD256
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHD256 umožňují zobrazení hodnoty utahovacího momentu v Nm (Newton*metr) v okamžiku "kliknutí" momentového klíče na displeji a její odeslání do počítače.


Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím