MOMENTOVÉ KLÍČE » S LIMITNÍM SPÍNAČEM / BEZDRÁTOVÝ PŘENOS

Skoč na navigaci


Počet produktů: 4 | Počet stránek 1


Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FH256 (2.4GHz)
Momentové klíče s limitním spínačem a bezdrátovým přenosem signálu typ FH256 (2.4GHz) umožňují jednoznačnou signalizaci okamžiku "kliknutí" momentového klíče.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FMA (900MHz)
Momentové klíče s limitním spínačem a bezdrátovým přenosem signálu typ FMA (900MHz) umožňují jednoznačnou signalizaci okamžiku "kliknutí" momentového klíče.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHDS256
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHDS256 umožňují odeslání hodnoty utahovacího momentu v Nm (Newton*metr) v okamžiku "kliknutí" momentového klíče do počítače.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHD256
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHD256 umožňují zobrazení hodnoty utahovacího momentu v Nm (Newton*metr) v okamžiku "kliknutí" momentového klíče na displeji a její odeslání do počítače.


Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím