MOMENTOVÉ KLÍČE » S LIMITNÍM SPÍNAČEM / BEZDRÁTOVÝ PŘENOS

Skoč na navigaci


Počet produktů: 4 | Počet stránek 1


Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FH256 (2.4GHz)
Momentové klíče s limitním spínačem a bezdrátovým přenosem signálu typ FH256 (2.4GHz) umožňují jednoznačnou signalizaci okamžiku "kliknutí" momentového klíče.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FMA (900MHz)
Momentové klíče s limitním spínačem a bezdrátovým přenosem signálu typ FMA (900MHz) umožňují jednoznačnou signalizaci okamžiku "kliknutí" momentového klíče.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHDS256
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHDS256 umožňují odeslání hodnoty utahovacího momentu v Nm (Newton*metr) v okamžiku "kliknutí" momentového klíče do počítače.
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHD256
Momentové klíče s bezdrátovým přenosem typ FHD256 umožňují zobrazení hodnoty utahovacího momentu v Nm (Newton*metr) v okamžiku "kliknutí" momentového klíče na displeji a její odeslání do počítače.


Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím