Momentový šroubovák model RTDLS s limitním spínačem + kabel

Fotogalerie: Momentový šroubovák model RTDLS s limitním spínačem + kabel
Další obrázky:
Fotogalerie: Momentový šroubovák model RTDLS s limitním spínačem + kabel Fotogalerie: Momentový šroubovák model RTDLS s limitním spínačem + kabel Fotogalerie: Momentový šroubovák model RTDLS s limitním spínačem + kabel


Momentový šroubovák model RTDLS s limitním spínačem + kabel, pracovní směr vpravo, přesnost +/-3%, stupnice, s protočením (rotary), držák pro výměnné bity (šestihran 6.35mm).

 

Momentový šroubovák je vybaven limitním spínačem (LS), který po dosažení nastaveného momentu sepne kontakt a umožní tak signalizaci dosažení nastaveného momentu.

 

Po připojení momentového šroubováku s limitním spínačem k digitální jednotce CNA je možné provádět optickou a akustickou signalizaci "kliknutí" momentového šroubováku a na digitálním počitadle zobrazit počet dotažení (kliknutí) daným momentovým šroubovákem. K jednotce CNA lze připojit současně až čtyři momentové šroubováky vybavené limitním spínačem.

 

Na přání dodáme momentové šroubováky s kalibračním protokolem Českého metrologického institutu (ČMI).


Technická specifikace

Obj.číslo Rozsah Rozlišení Cena bez DPH
TOH:RTDLS120CN 20-120Ncm 1Ncm Dotaz
TOH:RTDLS260CN 60-260Ncm 2Ncm Dotaz
TOH:RTDLS500CN 100-500Ncm 5Ncm Dotaz
Momentové klíče, Momentový klíč, Měření momentu, Kontrola momentu, Kroutící moment, Dotahovací moment, Opakovaný moment, Retightening, Opakované utažení, Utahovací moment, Moment síly, Moment setrvačnosti, Utahovací moment šroubů, Kontrola utahovacího momentu, Momentový šroubovák, Momentové šroubováky, Měřidla, Torquemetr, Torquemetry, Torque meter, Torquemeter,
Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím