Nacházíte se na: Úvodní strana » SILOMĚRY

Siloměr - měření síly

Siloměr, měření síly

Dle odborné definice je siloměr přístroj sloužící k měření velikosti síly anebo krouticího momentu. Námi dodávaný siloměr je zárukou spolehlivosti. Naše nabídka měřidel zahrnuje analogový siloměr a také digitální siloměr. Zastupujeme anglického výrobce firmu Mecmesin Ltd. Uvedené siloměry měří v tahu i tlaku, s přesností již od 0,1% z rozsahu siloměru. Firma Mecmesin vyrábí následující modelové řady siloměrů, základní řada digitální siloměr CFG, přesnost siloměru +/- 0,5% z rozsahu, vyšší řada siloměr BFG, přesnost siloměru +/- 0,25% z rozsahu a nejvyšší řada model AFG siloměr, přesnost +/- 0,1% z rozsahu. Tento siloměr má paměť maxima v tahu i tlaku, rychlost měření 5000Hz, paměť pro 500 naměřených hodnot a možností připojení externích snímačů síly a momentu. U tohoto siloměru je možnost otočení displeje. Měření síly a měření momentu síly jsou hlavní obory měření, kterými se zabýváme. Nabízíme široký sortiment přístrojů k měření síly v tahu nebo tlaku. Produktová řada nabízí jak základní analogové siloměry, digitální siloměry tak i složitější trhací stroje a systémy na měření a testování pružin. Pro zkoušky měření síly a délky současně nebo měření síly v čase nabízíme zkušební systémy Multitest. Pro měření síly slouží také externí snímače síly. Námi dodávané snímače síly jsou odporové snímače síly (tenzometrické) nebo také magnetoelastické - bezkontaktní přenos signálu. Jedná se o snímače různých velikostí a různých tvarů.


Ve složce "SILOMĚRY" naleznete také:

Vyberte podkategorii:Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím