Nacházíte se na: Úvodní strana » SILOMĚRY » ANALOGOVÉ

SILOMĚRY » ANALOGOVÉ

Skoč na navigaci


Počet produktů: 4 | Počet stránek 1


Analogový siloměr DGD
Analogový siloměr model DGD (gram vážka, kontaktor), měření síly v tahu i v tlaku, přesnost +/-2% z rozsahu, funkce podržení maxima, řada měřících rozsahů.
Analogový siloměr NK
Analogový siloměr model NK, slouží k měření tahové a tlakové síly, přesnost +/-2% z rozsahu, funkce podržení maxima, řada měřících rozsahů.
Analogový siloměr FDN
AKČNÍ NABÍDKA Výprodej skladových zásob. Analogový siloměr FDN. Model FDN20N (20N). Cena Kč 7 530,- bez DPH (nabídka platí do vyprodání zásob).
Analogové siloměry NK
Analogové siloměry NK, slouží k měření tahové a tlakové síly, přesnost +/-2% z rozsahu, funkce podržení maxima, řada měřících rozsahů.


Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím