MĚŘENÍ DYNAMICKÉHO A PULSNÍHO MOMENTU » SNÍMAČE KROUTÍCÍHO MOMENTU

Skoč na navigaci

Počet produktů: 8 | Počet stránek 1


Snímač rotačního momentu model THM
Snímač rotačního momentu model THM je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model THB
Snímače rotačního momentu model THB jsou vhodné pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TH
Snímač rotačního momentu model TH je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model THA (moment+úhel)
Snímač rotačního momentu model THA (moment+úhel) je vhodný pro měření dynam. nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model TQ
Snímače rotačního momentu model TQ jsou vhodné pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ČTYŘHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model TQA (moment+úhel)
Snímače rotačního momentu model TQA (moment+úhel) jsou vhodné pro měření dynam. nebo pulsního kroutícího momentu, typ ČTYŘHRAN, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TR
Snímač rotačního momentu model TR je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ HŘÍDEL, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TRA (moment+úhel)
Snímač rotačního momentu model TRA (moment+úhel) je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ HŘÍDEL, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.


Akční nabídka
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím