MĚŘENÍ DYNAMICKÉHO A PULSNÍHO MOMENTU » SNÍMAČE KROUTÍCÍHO MOMENTU

Skoč na navigaci

Počet produktů: 8 | Počet stránek 1


Snímač rotačního momentu model THM
Snímač rotačního momentu model THM je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model THB
Snímače rotačního momentu model THB jsou vhodné pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TH
Snímač rotačního momentu model TH je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model THA (moment+úhel)
Snímač rotačního momentu model THA (moment+úhel) je vhodný pro měření dynam. nebo pulsního kroutícího momentu, typ ŠESTIHRAN, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model TQ
Snímače rotačního momentu model TQ jsou vhodné pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ ČTYŘHRAN, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímače rotačního momentu model TQA (moment+úhel)
Snímače rotačního momentu model TQA (moment+úhel) jsou vhodné pro měření dynam. nebo pulsního kroutícího momentu, typ ČTYŘHRAN, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TR
Snímač rotačního momentu model TR je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ HŘÍDEL, měří kroutící moment v obou směrech.
Snímač rotačního momentu model TRA (moment+úhel)
Snímač rotačního momentu model TRA (moment+úhel) je vhodný pro měření dynamického nebo pulsního kroutícího momentu, typ HŘÍDEL, měří kroutící moment a úhel v obou směrech.


Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím