SNÍMAČE KROUTÍCÍHO MOMENTU » SNÍMAČE MOMENTU

Skoč na navigaci


Počet produktů: 15 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Snímač momentu model MS
Snímač momentu model MS, typ ŠROUBOVÁK, měří kroutící moment (moment síly) v obou směrech, přesnost +/-1% z rozsahu, upevnění: výstupek čtyřhran 1/4inch, kabel délky 1.0m.
Snímače momentu model CHK
Snímače momentu model CHK, typ SKLIČIDLO, měří kroutící moment, přesnost +/-0.5% z rozsahu, součástí dodávky je skličidlo pro upnutí výměnných bitů nebo jiného příslušenství, kabel délky 1.5m.
Snímač momentu model TLSS
Snímač momentu model TLSS, typ MINI SOCKET, měří kroutící moment (moment síly) v obou směrech, přesnost +/-0.25% z rozsahu, upevnění: otvor/výstupek šestihran, kabel délky 1.5m.
Snímač momentu model SCR
Snímač momentu model SCR, typ ŠROUBOVÁK, měří kroutící moment (moment síly) v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, upevnění: výstupek čtyřhran 1/4inch, kabel délky 1.5m.
Snímač momentu model SOC
Snímač momentu model SOC, typ SOCKET, měří kroutící moment (moment síly) v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, upevnění: otvor/výstupek čtyřhran, kabel délky 1.5m.
Snímač momentu model TLSQ
Snímač momentu model TLSQ, typ SOCKET, měří kroutící moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu (nebo +/-0.25% z rozsahu za příplatek), upevnění: otvor/výstupek čtyřhran.
Snímač momentu model STA
Snímač momentu model STA, typ STATIC, měří kroutící moment (moment síly) v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, upevnění: otvor čtyřhran, kabel délky 1.5m.
Snímač momentu model TLSFF
Snímač momentu model TLSFF, typ STATIC, měří kroutící moment (moment síly) v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu (+/-0.25% z rozsahu za příplatek), upevnění: otvor čtyřhran.
Počet produktů: 15 | Počet stránek 2
Strana: 1 | 2


Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím