SNÍMAČE SÍLY - TENZOMETRY » SNÍMAČE SÍLY

Skoč na navigaci


Počet produktů: 18 | Počet stránek 3
Strana: 1 | 2 | 3


Snímač síly model UU
Snímač síly model UU, typ S-ČLÁNEK, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.25% z rozsahu, otvor se závitem na obou stranách, kabel délky 1.5m.
Snímač síly model H3
Snímače síly model H3, typ S-ČLÁNEK, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.25% z rozsahu, otvor se závitem na obou stranách, kabel délky 1.5m, robustní provedení.
Snímač síly model UMI
Snímač síly model UMI, typ MINI VÁLEČEK, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.25% z rozsahu, otvor se závitem na obou stranách, kabel délky 1.5m.
Snímač síly model UU3
Snímač síly model UU3, typ S-ČLÁNEK, miniaturní provedení, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.25% z rozsahu, otvor se závitem na obou stranách, kabel délky 1.0m.
Snímač síly model LSB
Snímač síly model LSB, typ S-ČLÁNEK-JUNIOR, miniaturní provedení, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.25% z rozsahu, otvor se závitem na obou stranách, kabel délky 1.5m.
Snímač síly model LRF
Snímač síly model LRF, typ NÍZKÝ PROFIL, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.5% z rozsahu, otvor se závitem na obou stranách, kabel délky 1.5m.
Snímač síly model UM
Snímač síly model UM, typ KNOFLÍK, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.5% z rozsahu, tyč se závitem na obou stranách, kabel délky 1.5m.
Snímač síly model UMA
Snímač síly model UMA, typ KNOFLÍK, měří sílu v tahu i tlaku, přesnost +/-0.5% z rozsahu, tyč se závitem na horní straně, 4x otvor se závitem M5x0.8 na dolní straně, kabel délky 1.5m.
Počet produktů: 18 | Počet stránek 3
Strana: 1 | 2 | 3


Akční nabídka
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím