Nacházíte se na: Úvodní strana » SOFTWARE

SOFTWARE

Skoč na navigaci


Počet produktů: 6 | Počet stránek 1


Software EMPEROR-LITE
Software EMPEROR-LITE je určen ke grafickému zobrazení naměřených hodnot z digitálních přístrojů a motorických stojanů MECMESIN na počítači, zobrazení grafu síla/čas, kroutící moment/čas nebo síla/délka.
Software DS2 SERIES LINK
Software DS2 SERIES LINK slouží ke grafickému zobrazení naměřených hodnot z digitálních přístrojů SHITO FS, FSE, FG, FGE a TGH na počítači, zobrazení grafu síla/čas nebo kroutící moment/čas.
Software ZLINK3-E
Software ZLINK3-E slouží ke grafickému zobrazení naměřených hodnot z digitálních přístrojů IMADA (RS232 výstup) na počítač, zobrazení grafu síla/čas nebo kroutící moment/čas.
Software ZP-RECORDER-E
Software ZP-RECORDER-E slouží ke grafickému zobrazení naměřených hodnot z digitálních přístrojů IMADA (USB výstup) na počítači, zobrazení grafu síla/čas nebo kroutící moment/čas.
Software FORCE RECORDER STANDARD
Software FORCE RECORDER STANDARD slouží ke grafickému zobrazení hodnot z měřidel IMADA ZTS nebo ZTA, graf síla/čas nebo kroutící moment/čas, statistika, protokol o měření.
Software FORCE RECORDER PROFESSIONAL
Software FORCE RECORDER STANDARD slouží ke grafickému zobrazení hodnot z měřidel IMADA ZTA, graf síla/čas, kroutící moment/čas nebo síla/dráha, statistika, protokol o měření.


Akční nabídka
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím