PNEUMATICKÉ UTAHOVÁKY » TOHNICHI

Skoč na navigaci


Počet produktů: 7 | Počet stránek 1


Pneumatický utahovák model A / AC
Pneumatický utahovák A / AC je pneumatický motor upevněný na momentovém klíči (nejprve se provede předutažení pneumatickým motorem a pak ruční dotažení momentovým klíčem.
Pneumatické utahováky model ALS / ACLS
Pneumatický šroubovák ALS / ACLS je pneumatický motor upevněný na momentovém klíči (nejprve se provede předutažení pneumatickým motorem a pak ruční dotažení momentovým klíčem.
Pneumatický utahovák model U / UR
Pneumatické utahováky U / UR utahují vpravo (model U) nebo v obou směrech (model UR), přesnost +/-5%, tlak 0.5 až 0.6MPa, robustní provedení.
Pneumatická utahovačka model AUR / AURLS
Pneumatická utahovačka AUR / AURLS utahuje vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.5MPa, robustní provedení, jednoduché nastavení momentu, pistolová rukojeť, lze dodat i s limitním spínačem.
Pneumatický utahovák model AS
Pneumatický utahovák (pneumatický šroubovák) model AS utahuje vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.5 až 0.6MPa, robustní provedení, plně automatický úhlový utahovák.
Pneumatické utahovačky model AP
Pneumatické šroubováky AP utahují vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.5MPa, pistolová rukojeť, robustní provedení, vhodné pro utahování velkých šroubů.
Pneumatické utahováky model MG / ME / MF / MC
Pneumatické utahováky MG / ME / MF / MC se používají do sestavy vícenásobných utahovacích jednotek, utahují vpravo, přesnost +/-5%, tlak 0.4 nebo 0.5MPa, prostorově velmi úsporné provedení.


Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím