Pneumatické utahováky model ALS / ACLS

Fotogalerie: Pneumatické utahováky model ALS / ACLS
Další obrázky:
Fotogalerie: Pneumatické utahováky model ALS / ACLS
Výrobce TOHNICHI
Objednací číslo  
Kategorie TOHNICHI


Pneumatický utahovák (pneumatický šroubovák) model ALS / ACLS je pneumatický motor upevněný na momentovém klíči (nejprve se provede předutažení pneumatickým motorem a pak ruční dotažení momentovým klíčem a to vše jedním zařízením) doplněný o limitní spínač, utahuje vpravo, přesnost +/-3%, úhlový utahovák, tlak 0.6MPa.

 

Limitní spínač, který je zabudován na těle momentového klíče, umožňuje jednoznačnou signalizaci okamžiku "kliknutí" momentového klíče. Jedná se o elektrický spínací kontakt s vyvedeným výstupem na konektor na konci pružného kabelu. Po připojení k vhodnému optickému nebo akustickému zařízení lze přesně signalizovat okamžik "kliknutí" momentového klíče. Maximální spínané napětí je 30V a proud 1A. Po připojení momentového klíče s limitním spínačem k digitální jednotce CNA je možné provádět optickou a akustickou signalizaci "kliknutí" momentového klíče a na digitálním počitadle zobrazit počet dotažení (Kliknutí) daným momentovým klíčem. K jednotce CNA lze připojit současně až čtyři momentové klíče vybavené limitním spínačem.


Technická specifikace

Obj.číslo Rozsah Rozlišení Čtyřhran Cena bez DPH
TOH:ALS10N 3-10Nm 0.1Nm 9.5mm Dotaz
TOH:ALS25N 5-25Nm 0.25Nm 9.5mm Dotaz
TOH:ALS50N 10-50Nm 0.5Nm 9.5mm Dotaz
TOH:ACLS25N2 5-25Nm 0.25Nm 9.5mm Dotaz
TOH:ACLS50N2 10-50Nm 0.5Nm 9.5mm Dotaz
TOH:ACLS100N2 20-100Nm 1Nm 12.7mm Dotaz
TOH:ACLS180N 40-180Nm 2Nm 12.7mm Dotaz
Utahovák, Utahováky, Utahovačka, Rázový utahovák, Rázové utahováky, Pulsní utahovák, Pulzní utahovák, Impulzní utahovák, Šroubovák, Šroubováky, Kontrola utahovacího momentu, Příklepový šroubovák, Pneumatické utahováky a šroubováky, Elektrické utahováky a šroubováky, Dorazové nářadí, Dorazový utahovák, Elektrický šroubovák a utahovák, Pneumatický šroubovák a utahovák,
Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím