Trhací stroj MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem

Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem
Další obrázky:
Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem Fotogalerie: Trhací stroj MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem
Výrobce MECMESIN
Objednací číslo  
Kategorie MĚŘICÍ SYSTÉMY SÍLY - TRHAČKY
Cena: Dotaz


Trhací stroj model MULTITEST 5.0-xt s barevným ovládacím panelem je programovatelný univerzální zkušební systém pro zkoušky typu síla (tah nebo tlak) / délka.  V paměti lze uložit 5 zkušebních programů, maximální síla 5000N, rychle výměnné snímače síly s automatickou identifikací (2, 5, 10, 25, 50 ,100, 250, 500, 1000, 2500, 5000N), přesnost měření síly +/-0.2% z rozsahu, přesnost měření délky +/-0.01mm, maximální posuv 675mm, volitelná rychlost posuvu 1 až 500mm/min, jednoduché programování, zobrazení grafů a výsledků zkoušky na barevném ovládacím panelu, robustní provedení, spolupracuje se software ADVANCED PROGRAM BUILDER. Lze jej rozšířit na úroveň zkušebního systému MULTITEST-i.

 

Na přání dodáme snímače síly s kalibračním protokolem Českého metrologického institutu (ČMI).

 

Podrobný prospekt ZDE.

 

Použití:
Hlavní výhodou je plynulý posuv, který nelze zajistit při použití manuálního stojanu. Motorický stojan se používá při zkouškách v tahu nebo v tlaku a při měření pružin. K roztržení nebo stlačení materiálů v potravinářském, obalovém, farmaceutickém nebo chemickém průmyslu. Ke zkoušce lepeného spoje, testování pružin, peel testům (tj. zkoušky odtržením) a k všeobecným zkouškám tahovou nebo tlakovou silou ve strojírenství.


Trhačka, Trhačky, Zkouška pružin, Testování pružin, Test pružin, Měření pružin, Zkoušení pružin, Trhací zkouška, Zkouška, Testovací přístroj, Zkoušení zkrutných pružin, Zkoušecí testovací rám, Zkušební rám, Zkušební stojan, Zkouška tahem, tlakem, ohybem, krutem, Trhací stroj,
Akční nabídka
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím