Nacházíte se na: Úvodní strana » TVRDOMĚRY

Tvrdoměry

Tvrdoměry alphaDUR II

Přenosné digitální tvrdoměry alphaDUR II pracují na principu vysokofrekvenční rezonance (metoda UCI). Tvrdoměry měří tvrdost na všech materiálech (kovy, plasty, keramika), na kterých lze měřit tvrdost klasickými metodami, jako např. Rockwell, Brinell, Vickers. Měření na těžko přístupných místech nebo malých a lehce deformovatelných dílcích. Tvrdoměry mají robustní provedení a bateriové napájení umožňují použití přímo ve výrobních podmínkách. Dodávané výměnné měřící sondy pokrývají celý rozsah v praxi požadovaného měření tvrdosti. Lze měřit i tvrdost povrchových vrstev. Tvrdoměry alphaDUR II jsou ideální pro mobilní nasazení. Lze je ale použít i jako stacionární přístroj pro měření tvrdosti např. ve výrobní lince. Doplněné o releové výstupy můžou provádět vyhodnocení OK/NOK a zasílat naměřené hodnoty do připojeného počítače.


Ve složce "TVRDOMĚRY" naleznete také:

Vyberte podkategorii:Akční nabídka
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím