Přenosný videoendoskop FLEXISCOPE MP-500

Fotogalerie: Přenosný videoendoskop FLEXISCOPE MP-500
Další obrázky:
Fotogalerie: Přenosný videoendoskop FLEXISCOPE MP-500 Fotogalerie: Přenosný videoendoskop FLEXISCOPE MP-500 Fotogalerie: Přenosný videoendoskop FLEXISCOPE MP-500 Fotogalerie: Přenosný videoendoskop FLEXISCOPE MP-500 Fotogalerie: Přenosný videoendoskop FLEXISCOPE MP-500
Výrobce SCHOLLY
Objednací číslo SOL:FSC.MP500
Kategorie VIDEOENDOSKOPY
Cena: Dotaz


Přenosný videoendoskop (tzv. endoskopový notebook) FLEXISCOPE MP-500 obsahuje halogenový zdroj světla 50W s regulací jasu v několika stupních a výklopný barevný LCD displej, síťové napájení 230V/50Hz nebo bateriové napájení 12V stejnosměrných, rozlišení 768x494pixelů, výstup S-VHS, systém PAL, sejmuté obrázky je možné uložit na výměnnou COMPACT Flash paměťovou kartu, systémový kabel délky 3m se zabudovanou barevnou CCD kamerou je určen pro připojení pevných nebo ohebných endoskopů řady FLEXISCOPE, obsahuje speciální koncovku pro připojení těchto endoskopů.

 

Použití:
Endoskopy se používají k prohlížení nebo kontrole povrchu různých dutin, otvorů nebo špatně dostupných míst jako například: motory, hřídele, válce, převodovky, ložiska atd. Také se používavají k preventivním kontrolám potrubí, stěn válců motorů, vnitřních prostorů forem, odlitků a dalších dílců v průmyslu.
 


Endoskop, Endoskopy, Prohlížení dutin, Prohlížení otvorů, Inspekce dutin, Inspekční přístroj, Boroskop, Boroskopy, Fibroskop, Fibroskopy, Technická endoskopie, Technické endoskopy, Defektoskopie, NDT, Inspekční prohlížení, Endoskopická kontrola, Videoendoskop, Videoendoskopy, Vizuální kontrola, Pevný a ohebný endoskop, Pevné a ohebné endoskopy,
Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím