Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-301Y

Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-301Y
Další obrázky:
Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-301Y Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-301Y Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-301Y
Výrobce SCHOLLY
Objednací číslo SOL:FSC.180X.301Y
Kategorie VIDEOENDOSKOPY
Cena: Dotaz


Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-301Y obsahuje xenonový zdroj světla a systémový kabel délky 3m se zabudovanou barevnou CCD kamerou, plastový kryt, síťové napájení 230V/50Hz.

 

Xenonový zdroj světla model FLEXILUX 180X pro pevné a ohebné endoskopy, plynulá regulace jasu, jmenovitý výkon 180W, světelný výkon 25MLux, životnost xenonové žárovky asi 500 hodin.

 

Systémový kabel se zabudovanou barevnou CCD kamerou je určen pro připojení pevných nebo ohebných endoskopů řady FLEXISCOPE, obsahuje speciální koncovku pro připojení těchto endoskopů, rozlišení 470x420pixelů, systém PAL, výstup S-video a FBAS-video. 

 

Použití:
Endoskopy se používají k prohlížení nebo kontrole povrchu různých dutin, otvorů nebo špatně dostupných míst jako například: motory, hřídele, válce, převodovky, ložiska atd. Také se používavají k preventivním kontrolám potrubí, stěn válců motorů, vnitřních prostorů forem, odlitků a dalších dílců v průmyslu.


Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím