Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-CC

Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-CC
Další obrázky:
Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-CC
Výrobce SCHOLLY
Objednací číslo  
Kategorie VIDEOENDOSKOPY


Stolní videoendoskop FLEXISCOPE 180X-CC obsahuje xenonový zdroj světla a barevnou CCD kameru, plastový kryt, síťové napájení 230V/50Hz.

 

Xenonový zdroj světla model FLEXILUX 180X pro pevné a ohebné endoskopy, plynulá regulace jasu, jmenovitý výkon 180W, světelný výkon 25MLux, životnost xenonové žárovky asi 500 hodin.

 

Barevná CCD kamera FLEXISCOPE IQ101 je určena pro připojení pevných nebo ohebných endoskopů, skládá se z držáku s barevnou CCD kamerou a elektroniky, obsahuje Anti-Moiree-filtr který je velmi vhodný pro ohebné endoskopy, rozlišení 470x420pixelů, systém PAL, spolupracuje se software FLEXIVIEW.

 

Použití:
Endoskopy se používají k prohlížení nebo kontrole povrchu různých dutin, otvorů nebo špatně dostupných míst jako například: motory, hřídele, válce, převodovky, ložiska atd. Také se používavají k preventivním kontrolám potrubí, stěn válců motorů, vnitřních prostorů forem, odlitků a dalších dílců v průmyslu.


Technická specifikace

Obj.číslo Popis Cena bez DPH
SOL:FTCO.180X.CC.01 výstup S-video a FBAS-video Dotaz
SOL:FTCO.180X.CC.03 výstup USB 2.0 a FBAS-video, software FLEXIVIEW Dotaz
Akční nabídka
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím