Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2

Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2
Další obrázky:
Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2 Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2 Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2 Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2 Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2 Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2 Fotogalerie: Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2
Výrobce SCHOLLY
Objednací číslo  
Kategorie VIDEOENDOSKOPY
Cena: Dotaz


Stolní videoendoskop FLEXISCOPE FSC2 obsahuje modul elektroniky s regulovatelným LED zdrojem světla a systémový kabel délky 2.3 metru se zabudovanou barevnou CCD kamerou s rozlišením 752x582 bodů (PAL), S-Video + Composite Video + USB výstup, napájení 230V/50Hz a transportní kufřík.

 

Na konci systémového kabelu je rukojeť ke které je možné připojovat různé výměnné typy pevných nebo poloohebných endoskopů.

 

Použití:

Endoskopy se používají k prohlížení nebo kontrole povrchu různých dutin, otvorů nebo špatně dostupných míst jako například: motory, hřídele, válce, převodovky, ložiska atd. Také se používavají k preventivním kontrolám potrubí, stěn válců motorů, vnitřních prostorů forem, odlitků a dalších dílců v průmyslu.


Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

Digitální momentový klíč model GOLD (moment + úhel + prokluz)

POTŘEBUJETE ZMĚŘIT MOMENT JIŽ UTAŽENÉHO ŠROUBOVÉHO SPOJE? UMÍME TO. V případě zájmu si vyžádejte další informace.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím