ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin

Fotogalerie: ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin
Další obrázky:
Fotogalerie: ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin Fotogalerie: ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin Fotogalerie: ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin Fotogalerie: ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin Fotogalerie: ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin Fotogalerie: ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin
Výrobce
Objednací číslo  
Kategorie ZKRUTNÉ PRUŽINY


ANH Ruční přístroje na měření zkrutných pružin, zabudovaný snímač kroutícího momentu měří s přesností +/-1% z rozsahu, digitální měření úhlu s rozlišením 0.1stupně, volitelné jednotky měření kroutícího momentu N*m / kg*cm / lb*inch, možnost vložení tolerancí kroutícího momentu a úhlu, paměť pro 99 hodnot kroutícího momentu a úhlu, speciální režim zapamatování maximálního kroutícího momentu během měření, výpočet a zobrazení tuhosti pružiny, rychlé seřízení přístroje podle velikosti a průměru měřené pružiny pomocí výměnných trnů, USB výstup na počítač, jednoduchá obsluha, síťové napájení. Průměr měřící desky 100mm, maximální výška pružiny 80mm.

 

Na přání dodáme přístroj s kalibračním protokolem akreditované kalibrační laboratoře.

 

Použití:

Přístroj slouží k rychlému a přesnému ručnímu měření zkrutných pružin. Lze na něm provádět měření kroutícího momentu nebo kroutícího momentu a úhlu i na jiných dílcích než jsou pružiny.


Technická specifikace

Obj.číslo Model Rozsah Rozlišení Cena bez DPH
ANH-500A ANH-500A 5-500N*mm 0.01N*mm Dotaz
ANH-1 ANH-1 0.01-1N*m 0.0001N*m Dotaz
ANH-2 ANH-2 0.02-2N*m 0.0001N*m Dotaz
ANH-3 ANH-3 0.03-3N*m 0.0001N*m Dotaz
ANH-5 ANH-5 0.05-5N*m 0.0001N*m Dotaz
ANH-10 ANH-10 0.1-10N*m 0.001N*m Dotaz
ANH-20 ANH-20 0.2-20N*m 0.001N*m Dotaz
Měření pružin, zkoušení pružin, zkrutná pružina, zkrutné pružiny, tuhost pružiny, zobrazení tuhosti pružiny,
Akční nabídka
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím