Digitální zobrazovací jednotka DT

Fotogalerie: Digitální zobrazovací jednotka DT
Další obrázky:
Fotogalerie: Digitální zobrazovací jednotka DT Fotogalerie: Digitální zobrazovací jednotka DT Fotogalerie: Digitální zobrazovací jednotka DT Fotogalerie: Digitální zobrazovací jednotka DT Fotogalerie: Digitální zobrazovací jednotka DT
Výrobce
Objednací číslo  
Kategorie ZOBRAZOVACÍ JEDNOTKY (ELEKTRONIKA)


Digitální zobrazovací jednotka DT je určena k připojení externích snímačů kroutícího momentu nebo snímačů síly (tenzometrů), rozlišení je volitelné, přesnost dle připojeného snímače, paměť maximální hodnoty, rychlost měření 3000 hodnot/sec. (vhodná pro měření dynamického a pulsního kroutícího momentu nebo síly), paměť pro 50 měřících programů, paměť pro 1000 hodnot, RS232 výstup na počítač nebo tiskárnu, možnost bateriového napájení a digitálních vstupů / výstupů. Pro další vyhodnocení a archivaci naměřených hodnot lze dodat software.

  

Zobrazovací jednotka DT umožňuje měření otáček/min.  při měření s rotačními snímači kroutícího momentu a výpočet výkonu.

 

Nabídku externích snímačů kroutícího momentu a snímačů síly (tenzometrů) naleznete v SNÍMAČE KROUTÍCÍHO MOMENTU nebo SNÍMAČE SÍLY.

 

Jednotlivé modely zobrazovací jednotky DT a jejich funkce naleznete v dále uvedené tabulce.


Technická specifikace

Obj.číslo Moment Úhel Síla Baterie Cena bez DPH
DT Ano - - - Dotaz
DTF Ano - Ano - Dotaz
DTA Ano Ano - - Dotaz
DTAF Ano Ano Ano - Dotaz
DT-BAT Ano - - Ano Dotaz
DTF-BAT Ano - Ano Ano Dotaz
DTA-BAT Ano Ano - Ano Dotaz
DTAF-BAT Ano Ano Ano Ano Dotaz
Panelové měřidlo, Panelová měřidla, Panelové jednotky, Zobrazovací jednotka, Měření, Kontrola,
Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím