Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro moment / úhel / síla

Fotogalerie: Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro moment / úhel / síla
Další obrázky:
Fotogalerie: Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro moment / úhel / síla Fotogalerie: Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro moment / úhel / síla Fotogalerie: Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro moment / úhel / síla
Výrobce
Objednací číslo  
Kategorie ZOBRAZOVACÍ JEDNOTKY (ELEKTRONIKA)
Cena: Dotaz


Měřící systém VALUE MASTER (Base) pro současné měření kroutícího momentu / úhlu (otáček za minutu) / síly je univerzální měřící systém vhodný i pro měření dynamického kroutícího momentu. Elektronika VALUE MASTER (Base) se připojí k notebooku nebo počítači a dodávaný software umožňuje provádět různé druhy měření a analýzy naměřených hodnot. Průběh měření je zobrazen graficky včetně možnosti uložení naměřených hodnot, vyhodnocení a tisku protokolu.

 

Nabídku rotačních snímačů kroutícího momentu nebo kroutícího momentu a úhlu naleznete v následující kapitole SNÍMAČE KROUTÍCÍHO MOMENTU.

 


Panelové měřidlo, Panelová měřidla, Panelové jednotky, Zobrazovací jednotka, Měření, Kontrola,
Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč
Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt s barevným ovládacím panelem

Trhací stroj MULTITEST 2.5-xt je určen ke zkouškám síla / délka, max.síla 2500N, výměnné snímače síly s přesností +/-0.1% z rozsahu, max. posuv 500mm, rychlost posuvu 1 - 1000mm/min.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím